HAKKIMIZDA
Ankara'da ÇAMAY adı altında 1999 yılında kurulan ve daha sonra 2002 yılında Limited Şirketi olan ÇAMAY asansör, sektördeki gelişmeleri sürekli takip eden dinamik yapısı ve pazardaki yeni taleplerin farkında olan firma Ülkemizin AB sürecinde kendi yapısını ve pazardaki yeni talepleri karşılamak üzere ÇAMAY markasını yeni firma adı altında taşımak üzere Ülkemizin Başkentinin en güzel ve şirin semti olan ÇAYYOLU mahallesinde ilk asansör firması olarak ÇAYYOLU Asansör Elk. İnş. Taş. Gıd. ve San. Tic. Ltd. Şti.kurulmuştur.

ÇAYYOLU asansör genel olarak her türlü elektrikli, hidrolik, insan, hasta yük asansörleri ve yürüyen merdiven kapsayan tüm süreçlerde hizmet vermeyi hedeflemektedir.
AMACIMIZ
ÇAYYOLU asansör olarak tüm uğraşımız Asansör konusunda ülkenin önde gelen firmaları arasında olmayı hedefleyen ve bu sorumlulukla "önce insan" prensibiyle çalışıyoruz.

Projelerde satıştan montaja, bakımdan teknik desteğe kadar tüm detaylarıyla hizmet verecek, geleceğin bugünden daha hızlı olacağının bilinciyle yeni harikalar yaratmaya devam edeceğiz.
VİZYONUMUZ
Değişen ve sürekli gelişmekte olan dünyada sektörde en önde, kararlı, dinamik ve güvenilir olmak.
MİSYONUMUZ
Müşteri beklentilerini en üst seviyede karşılamak amacıyla bilgi ve tecrübemizi birleştirerek gelişmemize maksimum katkı sağlayacak ortamları oluşturmaktır.
Bütün hakları saklıdır. Copyright © 2010 - Çayyolu Asansör
Tasarım Sake İnternet Teknolojileri
ÇAYYOLU ASANSÖR ELK. İNŞ. TAŞ. GIDA SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.
ÇAYYOLU MAH. 8. CADDE 2661-3 SOK NO:10/A YENİMAHALLE/ANKARA
TEL: 0 (312) 235 71 13 • FAKS: 0 (312) 235 71 13 • E-POSTA: bilgi@cayyoluasansor.com