Bizi Arayın

0 (312) 235 71 13

Bizi Arayın
İletişim

HAKKIMIZDA

 

Ankara’da ÇAMAY ASANSÖR adı altında 1998 yılında kurulan ve daha sonra 2002 yılında Limited Şirketi olan ÇAMAY asansör, sektördeki gelişmeleri sürekli takip eden dinamik yapısı ve pazardaki yeni taleplerin farkında olan firma Ülkemizin AB sürecinde kendi yapısını ve pazardaki yeni talepleri karşılamak üzere ÇAMAY markasını yeni firma adı altında taşımak üzere Ülkemizin Başkentinin en güzel ve şirin semti olan ÇAYYOLU mahallesinde ilk asansör firması olarak ÇAYYOLU Asansör Elk. İnş. Taş. Gıd. ve San. Tic. Ltd. Şti.kurulmuştur. ÇAYYOLU asansör genel olarak her türlü elektrikli, insan, hasta yük asansörleri ve yürüyen merdiven kapsayan tüm süreçlerde hizmet vermeyi hedeflemektedir.

 

AMACIMIZ

ÇAYYOLU asansör olarak tüm uğraşımız Asansör konusunda ülkenin önde gelen firmaları arasında olmayı hedefleyen ve bu sorumlulukla “önce insan” prensibiyle çalışıyoruz. Projelerde satıştan montaja, bakımdan teknik desteğe kadar tüm detaylarıyla hizmet verecek, geleceğin bugünden daha hızlı olacağının bilinciyle yeni harikalar yaratmaya devam edeceğiz.

 

VİZYONUMUZ

Değişen ve sürekli gelişmekte olan dünyada sektörde en önde, kararlı, dinamik ve güvenilir olmak.

 

MİSYONUMUZ

Müşteri beklentilerini en üst seviyede karşılamak amacıyla bilgi ve tecrübemizi birleştirerek gelişmemize maksimum katkı sağlayacak ortamları oluşturmaktır.

 

HİZMETLERİMİZ

7/24 Arıza Bakım

Komple Revizyon

Yetkili kuruluşlar- MMO Yıllık asansör ruhsat kontrolleri

Kumanda tablosu, Tahrik paketi

Kuyu bilgi üniteleri, Kabin kaplajı

Kuyu kaplajı, Makine ve fren Motor, Regülatör

Paraşüt sistemi

Kabin ve Kat butonları Kabin dekorasyonu, Kabin aydınlatması

Kabin kapısı kat kapıları, Kapı mekanizmaları Kapı kilitleri Halat değişimi